Akademia Taekwon-Do "VIRTUS" w Łomazach

BS w Białej Podl. nr konta: 08 8025 0007 0053 4866 2000 0010

poniedziałek, 9 marca 2015

Puchar Polski Seniorów i Juniorów Taekwon-Do Ciechanów 2015

W Ciechanowie w dniach 6-8.03.2015 r. odbył się Puchar Polski Seniorów i Juniorów Taekwon-Do. Były to pierwsze zawody nowopowstałej Akademii Taekwon-Do w Łomazach, na których bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zawodniczki. Pierwszy medal brązowy wywalczyła Karolina Juszczak w konkurencji układów stopni uczniowskich. Drugi dołożyła Monika Chwalewska w układach stopni mistrzowskich I Dan. Kolejny Magda Bańkowska w konkurencji indywidualnych walk -56 kg. Wszystkie wyżej wymienione medale zdobyły dziewczyny w kategorii senior, która rozgrywana była w sobotę. W niedzielę do rywalizacji przystąpiły juniorki. Katarzyna Gicewicz w konkurencji indywidualnych walk +65 kg wywalczyła srebrny medal. Zawody bardzo udane ale jak zawsze pozostaje niedosyt, zważywszy że jest potencjał.
Gratulacje za bardzo dobrą postawę.
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu Wójta Gminy Łomazy Jerzego Czyżewskiego.

Możesz dołączyć do Nas już we wrześniu 2015 r.