Akademia Taekwon-Do "VIRTUS" w Łomazach

BS w Białej Podl. nr konta: 08 8025 0007 0053 4866 2000 0010

niedziela, 22 maja 2011

Nowy Mistrz Polski w Łomazach oraz srebro

Tytuł Mistrzyni Polski Juniorów 21 maja 2011r. wywalczyła Magda Bańkowska. Na XX Mistrzostwach Polski Juniorów Taekwon-do w Olsztynie k/ Częstochowy w konkurencji układów kobiet sięgnęła po najwyższe laury. Jest to ogromny sukces tej zawodniczki poprzedzony dwoma wygranymi turniejami kwalifikacyjnymi. Magda jest już drugą osobą z Łomaz, która została Mistrzem Polski. Równie wspaniale zaprezentowała się po raz kolejny Monika Stasiewska zdobywając tytuł wicemistrzyni kraju w walkach kat. -55 kg, gdzie w finale uległa minimalną różnicą jednego punktu reprezentantce kadry narodowej. Monika od dwóch lat utrzymuje bardzo wysoki poziom zdobywając po raz kolejny medal na Mistrzostwach Polski. Niestety Dariusz Stanilewicz nie dostał się do strefy medalowej po dość kontrowersyjnym werdykcie sędziów w swojej koronnej konkurencji technik specjalnych zajmując dziewiąte miejsce na trzydziestu jeden startujących zawodników. Ogromne GRATULACJE dla nowej mistrzyni, wielkie BRAWA dla wicemistrzyni oraz wytrwałości dla Darka.  http://www.radiobiper.info/?id=wiecej&i=6570          http://www.biala24.pl/?id=Informacje&x=5971      http://www.bialapodlaska.pl/?msi=561