Akademia Taekwon-Do "VIRTUS" w Łomazach
BS w Białej Podl. nr konta: 08 8025 0007 0053 4866 2000 0010
czwartek, 29 sierpnia 2013
Obóz Taekwon-Do Białka 2013... zdjęcia :-)
Podczas Letniego Obozu Taekwon-Do 2013, który odbył się w Białce k/Parczewa można było naprawdę ciekawie spędzić czas. Codzienne poranne rozruchy o 7.45 a dla najwytrwalszych i chętnych bieg wokół jeziora Białka o godz. 7.00, trening po śniadaniu, po obiedzie i po kolacji. Oprócz tego zawody uczestników w konkurencji układów formalnych, trening na plaży przy muzyce poprowadzony przez kolegę Sebastiana, instruktora fitnessu, regaty,egzamin na wyższe stopnie uczniowskie. To wszystko mogli przeżyć uczestnicy tegorocznego letniego obozu. Wszyscy posiadacze stopni mistrzowskich mieli okazję poprowadzić trening z wybraną grupą uczestników. Jak zwykle swój udział zaznaczyli ćwiczący Taekwon-Do w Łomazach. Niektórzy mają 100% frekwencję udziału w letnich obozach ;-)
poniedziałek, 26 sierpnia 2013
Zapisy dla wszystkich chętnych...
Wszyscy, którzy mają chęć i odwagę aby podjąć trening koreańskiej sztuki walki jaką jest Taekwon-Do zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 10 września 2013r. (wtorek) o godzinie. 16.30 w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Łomazach. Podczas spotkania można będzie się dowiedzieć co czeka potencjalnych trenujących na zajęciach. Osoby, które już trenują również zachęcam do przybycia w tym dniu na spotkanie aby dowiedzieć się w jakie dni i w jakich godzinach będą się odbywały zajęcia w poszczególnych grupach zaawansowania.
piątek, 16 sierpnia 2013
ZAPISY do nowej grupy
Wszystkich chętnych do podjęcia treningu Koreańskiej Sztuki Walki TAEKWON-DO zapraszam na zajęcia. Więcej szczegółowych informacji wkrótce!!!
Obóz Taekwon-Do Białka 2013
Kolejny letni obóz dla ćwiczących TKD za nami. Po zeszłorocznej eskapadzie nad morze przyszedł czas na aktywny wypoczynek nieco bliżej. Białka k/Parczewa to znany dla wszystkich obozowiczów teren. Już niejednokrotnie tam trenowaliśmy a niektórzy uczestnicy są stałymi bywalcami wszystkich letnich zgrupowań.
czwartek, 18 lipca 2013
Po zgrupowaniu w Białej Podlaskiej
Centralne Zgrupowanie Taekwon-Do 2013 odbyło się już po raz kolejny w naszym mieście Białej Podlaskiej. W dniach 5-14 lipca wielu zawodników z najdalszych zakątków świata zawitało do Białej aby uczestniczyć w tym już tradycyjnym obozie szkoleniowym. Obóz odbywał się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego. Ogółem do bialskiej AWF przyjechało 250 zawodników i zawodniczek z Anglii, Australii, Białorusi, Gruzji, Holandii, Irlandii, Kazachstanu, Łotwy, Mołdawii, Nowej Zelandii, Rosji, Rumuni, Szwecji, Włoch, Ukrainy i naturalnie Polski. Nasi zawodnicy również brali w nim udział. Poniżej zdjęcie powołanych zawodników w ramach kadry wojewódzkiej młodzików i juniorów młodszych. Oprócz nich swój udział zaznaczyli pozostali nasi wychowankowie Katarzyna Sucharzewska, Monika Chwalewska, Dariusz Stanilewicz oraz Kamil Sobechowicz.
| Stoją od lewej Błażej Sacharczuk, Karolina Juszczak, Emilia Pieńko, Aleksadra Sacharczuk w dolnym rzędzie Gabriela Marciniuk, Ernest Szopliński oraz Daria Hordejuk |
wtorek, 9 lipca 2013
Letni Obóz Taekwon-Do Białka 2013
Wszyscy, którzy wybierają się na letni obóz Taekwon-Do do Białki na II turnus informuję, że wyjazd jest 4 sierpnia (niedziela). Dla ćwiczących w Łomazach odjazd jest z przystanku głównego w Łomazach o godzinie 10.15. Autokar wyjeżdża z Białej o godzinie 10.00 i jedzie przez Łomazy. Proszę wszystkich o punktualne stawienie się w miejscu odjazdu.
piątek, 5 lipca 2013
Centralne letnie zgrupowanie Taekwon-Do 2013
Już dziś (05.07.2013r.) rozpoczęło się kolejne Centralne letnie zgrupowanie Taekwon-Do. Z rozmowy z Mistrzem Jedutem dowiedziałem się, że jest ponad 230 osób, m.in. Nowej Zelandii czy Australii oraz wielu państw europejskich t.j. Włochy, Rosja, Ukraina, Rumunia oraz wiele wiele innych, w sumie ok. 20. Wśród tych wszystkich zawodników są też reprezentanci naszej sekcji. Pośród młodzików znaleźli się Ernest Szopliński (złoty medalista układów pow. 6 kup), Gabriela Marciniuk (złota medalistka układów pow. 6 kup), Aleksandra Sacharczuk oraz Daria Hordejuk (obie III miejsce w układach pow. 6 kup dziewcząt). Wśród juniorów młodszych znaleźli się Karolina Juszczak (III na MPJM w walkach kat. -46 kg), Emilia Pieńko (III na MPJM w walkach kat. +60 kg) oraz Błażej Sacharczuk. Jest to duże wyróżnienie dla tak młodych, ale jakże ambitnych zawodników. Pośród uczestników zgrupowania jest wielu mistrzów świata oraz europy z którymi będą mieli okazję się spotkać a może nawet potrenować i mam nadzieję, że wspomnienia pozostaną na wiele wiele lat.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

