Akademia Taekwon-Do "VIRTUS" w Łomazach
BS w Białej Podl. nr konta: 08 8025 0007 0053 4866 2000 0010
czwartek, 8 września 2011
Spotkanie organizacyjne i trening
12 września (poniedziałek) odbędzie się spotkanie organizacyjne dla chętnych osób, które chcą podjąć trening Taekwon-do. Spotkanie o godzinie 16.30 dla dzieci oraz ich rodziców będzie miało miejsce w hali sportowej szkoły w Łomazach. Na spotkanie zapraszam wszystkich ćwiczących taekwon-do, po części organizacyjnej odbędzie się trening.
czwartek, 1 września 2011
Treningi dla zawodników już się zaczęły
Już od najbliższego wtorku ruszają treningi dla zawodników sekcji TKD w Łomazach. Na początek rusza grupa tylko zawodnicza tzn. wszyscy, którzy posiadają co najmniej zielony pas. Zajęcia we wtorek i czwartek godzina 16.00. Pozostali o szczegółach dowiedzą się na spotkaniu organizacyjnym 12 września o godz. 16.30. ZAPRASZAM
niedziela, 14 sierpnia 2011
Zapisy do nowej grupy TAEKWON-DO w Łomazach
Już 12 września ruszają zapisy do nowej grupy Taekwon-do w Łomazach. Rozpoczynamy V rok działalności naszej sekcji. W ostatnich czterech latach zdobyliśmy 9 medali Mistrzostw Polski, wiele trofeów na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, w tym Pucharach Europy. Nasi zawodnicy byli w kadrach wojewódzkich. Jedna zawodniczka w tak krótkim czasie uzyskała stopień mistrzowski I dan a następni już czekają na swoją kolej w najbliższej przyszłości. Jeżeli chcesz dołączyć do swoich kolegów i koleżanek lub po prostu nie masz nic innego do roboty ZAPRASZAMY na zajęcia.
wtorek, 9 sierpnia 2011
To już historia Białka 2011
XXV Letni Obóz Taekwon-do organizowany przez bialskie środowisko taekwon-do dobiegł końca 9 sierpnia. Pomimo bardzo deszczowej pogody w lipcu sierpień okazał się łaskawy na czas trwania naszego obozu. Prawie 70 ćwiczących osób związanych z klubem ŻAK spędziło niezapomniane chwile z 6 trenerów i opiekunów. Część naszej ekipy podeszła do egzaminu podnosząc stopień zaawansowania. Tym bardziej należą się słowa uznania dla Kasi Gicewicz, która uzyskała promocję o dwa stopnie. Mam nadzieję, że najliczniejsza grupa jak do tej pory z Łomaz, biorąca udział w obozie (ponad 20 osób) jest zadowolona. Słowa uznania dla rodziców uczestników, którzy dobrze wychowali i przygotowali swoje pociechy do współżycia między innymi dziećmi i zaufali nam powierzając naszej opiece. Kolejny obóz, tym razem zimowy w ferie.
Kamil Sobechowicz oraz w tle Robert Polubiec prezentują techniki powietrzne podczas egzaminu.
Więcej zdjęć z obozu w prezentacji pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=E-ZgUyzcb6Y
Kamil Sobechowicz oraz w tle Robert Polubiec prezentują techniki powietrzne podczas egzaminu.
Więcej zdjęć z obozu w prezentacji pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=E-ZgUyzcb6Y
wtorek, 26 lipca 2011
Wyjazd na Obóz Taekwon-do Białka 2011
Przypominam, że wyjazd na obóz, który odbędzie się w Białce k/Parczewa rozpocznie się 1 sierpnia tj. w poniedziałek. Wyjazd dla zawodników z Łomaz o godz. 10.20 z przystanku autobusowego. Zwracam uwagę na zabranie wymienionych rzeczy w karcie informacyjnej. Osoby, które mają jakiekolwiek pytania zapraszam na zajęcia TKD w czwartek (28.07) od godz. 8.30 do hali sportowej Zespołu Szkół w Łomazach. Proszę o punktualne stawienie się w miejscu wyjazdu.
niedziela, 17 lipca 2011
Stypendia Sportowe Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Miłym akcentem rozpoczęły się wakacje dla sportowców z naszej sekcji. Prezydent Miasta pan Andrzej Czapski przyznał stypendia sportowe za uzyskane wysokie wyniki w roku 2010. Medaliści Mistrzostw Polski z ubiegłego roku otrzymali stypendia do końca roku kalendarzowego. Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Monika Chwalewska otrzymała stypendium wysokości 500 zł, Monika Stasiewska srebrna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów 400 zł a Dariusz Stanilewicz brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 300 zł. Dziękujemy panu prezydentowi za tak ogromne wyróżnienie. Stypendystom gratuluję i życzę wytrwałości w dążeniu do celu.
niedziela, 3 lipca 2011
Nie ma czasu na nic nierobienie ;)
Już jutro (4 lipca) rozpoczyna się Letnie Centralne Zgrupowanie Taekwon-do w Białej Podlaskiej. Zgrupowanie potrwa 10 dni. W Łomazach również jutro rozpoczyna się Wakacyjna Przygoda z Taekwon-do, z tą tylko różnicą, że potrwa do końca wakacji. Po raz kolejny ponawiam zaproszenie do udziału w zajęciach wszystkich chętnych.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
