Akademia Taekwon-Do "VIRTUS" w Łomazach

BS w Białej Podl. nr konta: 08 8025 0007 0053 4866 2000 0010

sobota, 19 lutego 2011

I Turniej Kwalifikacyjny do OOM i MPJ

Na I kwalifikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów nasza sekcja wypadła wspaniale. Monika Chwalewska została najlepszą zawodniczką turnieju w kat. juniorek młodszych zdobywając trzy złote medale, w każdej konkurencji w której brała udział. Magda Bańkowska, do której w końcu uśmiechnęło się troszkę szczęście w konsekwencji czego przywiozła złoty medal w konkurencji układów formalnych w kat. junior oraz brąz w walkach w kat. powyżej 60kg. Monika Stasiewska, która moim zdaniem stoczyła najładniejszą walkę w swojej karierze jaką widziałem spisała się świetnie. Mądrze, taktycznie i technicznie pokonała utalentowaną zawodniczkę z Radzynia Podlaskiego, która jest aktualną złotą medalistką Pucharu Europy z Bratysławy w swojej kat. wagowej tj. -55kg. Oprócz złota w walkach Monika wywalczyła brąz w technikach specjalnych kobiet kat. junior. Darek Stanilewicz po raz kolejny pokazał, że liczy się w rywalizacji technik specjalnych. Uległ jedynie bardzo zdolnemu i z predyspozycjami zawodnikowi z Green Sport Club z Lublina, z którym niedawno udało się minimalnie wygrać na Pucharze Polski w Kłobucku. Oprócz srebra w technikach Darek przywiózł również brąz w układach w kat. junior.